База відпочинку:
«Карпатська вілла»
Телефон:
+38 (067) 366-6066
+38 (050) 939-3838

Карпатська вілла – пропонує комфортне проживання неподалік від гірськолижного курорту Буковель!

Зручне розташування дозволяє швидкі трансфери до підйомників курорту. Крім того ми надаємо всі умови для комфортного проживання: до Ваших послуг ресторан з стравами національної кухні, прокат лиж, європейський сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, екологічно чиста їжа, цілодобова джерельна вода у номерах, цілюще повітря хвойного лісу та ще багато іншого.

З вікон готелю відкриваються мальовничі краєвиди, на території розміщена двохповерхова альтанка, мінеральне джерело, навколо ділянки — столітній хвойний ліс. Кожен номер оснащений санвузлом, є холодильник, телевізор, набір посуду, комфортні м’які меблі, зручні спальні місця – все для вашого зручного проживання в Карпатах.

Карпатська вілла знаходиться на відстані 20 км від підйомників курорту, що дає Вам можливість поєднати спокійний відпочинок на нашій базі та екстремальний на гірськолижному курорті Буковель.

У розпорядження відпочиваючих на курорті – траси для лижників з різним рівнем підготовки, прокати спорядження, гірськолижні школи, спеціальні майданчики для дітей. Гірськолижні траси Буковелю розміщені на спеціальних схилах, обладнаних сніговими пушками і ратраками. Спеціальне освітлення ввечері робить можливим катання на лижах після заходу сонця.

Отож не гайте часу! Бронювання номерів на зимовий сезон уже розпочато!

Телефонуйте: +38(066)909-1949, +38(050)939-3838 або скористайтесь формою онлайн бронювання